0212 678 54 97

KURUMSAL

Firmamız, 2005 yılında karton masura üretimine başlamıştır. iç ve dış piyasanın talepleri doğrultusunda ve gelişen teknoloji ile üretim kapasitesini artırmıştır.

       - Başta Tekstil sektörü olmak üzere plastik , baskı ve matbaa sektörü vb.ihtiyaç. duyan tüm sektörler için ; Karton Masura (rolik, mihver boru , karton rulo , kağıt rulo) tek renk logo baskılı olarak üretilebilmektedir , Üretimimizde, çevre dostu %100 geri dönüşüm yoluyla elde edilen ve yüksek kaliteli mazemeler kullanmaya özen gösteririz.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir , Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite , hizmet , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
 
Uzman personelimiz ve makina parkurumuz ile sahip olduğumuz kalitemizin yanı sıra Termin tarihlerinde gösterdiğimiz hassasiyetimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmaktayız ve ürünlerimizi kendi araçlarımız , uzman kadromuz ile teslim etmekteyiz.
 
Siz değerli müşterilerimizi de aramızdan görmekten mutluluk duyacağız.
 
Saygılarımızla....